Produkcje Reklamowe

O Nas

K2-Project zajmuje się kompleksową produkcją reklamową, począwszy od projektów, wizualizacji przez produkcję aż po montaż i serwis.

O nas.

K2-Project zajmuje się kompleksową produkcją reklamową, począwszy od projektów, wizualizacji przez produkcję aż po montaż i serwis.

Działamy na rynku od 2005 r. a zdobyte doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy pozwalają nam zaspokajać najbardziej nietypowe potrzeby naszych klientów. Współpracujemy z sieciami handlowymi, agencjami reklamowymi oraz z klientami indywidualnymi.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym merchandisingu a setki realizacji w sieciach takich jak Makro, Tesco, Real, Leclerc, Nomi, Carrefour pozwoliły nam zdobyć niezbędne doświadczenie oraz zapoznać się z panującymi standardami. Tworzymy zgrany i zaangażowany zespół co umożliwia szybką i profesjonalną realizacje zamówień.

Wyróżniają nas nietypowe rozwiązania i wytrwałość w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań wspierających sprzedaż oraz identyfikację wizualną. Nasze zaplecze techniczne pozwala nam na realizację zleceń, które są poza zasięgiem konkurencji ze względu na terminy i stopień komplikacji.

Posiadamy między innymi plotery do druku wielkoformatowego takie jak: Arizona 350 XT, Arizona 250 GT, Flora LJ 3208P, Roland SJ645EX, Roland SJ745EX, jak również laser CO2 o zakresie pracy 1,5 x 3 m, ploter CNC 2 x 3 m, ploter tnący.

Troska o zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy.